Prihlás
sa
        do

31.3.2024

1

Registrácia

Ak ťa Teach Next zaujal, vyplň svoje kontaktné údaje na teach.sk/mam-zaujem. Následne sa ti ozvú naši*e recruiteri*ky, s ktorými si môžeš dohodnúť call/osobné stretnutie a opýtať sa na všetky informácie, ktoré ťa zaujímajú. My sa takisto opýtame na tvoje motivácie a ciele a spoločne zistíme, či budeš mať záujem o podanie prihlášky do Teach Next.

2

Prihláška

V prihláške ťa čakajú 3 tématické celky otázok, zamerané na iniciatívu, úspechy a zladenie s misiou Teach. S jej vyplnením ti veľmi radi pomôžu naši*e recruiteri*ky a po jej odoslaní už budeš len čakať na náš feedback alebo pozvánku na výberové kolo.

3

Výberový deň

Prišla ti pozvánka na výberko, hurá! V tento deň si ťa otestujeme až na 7 rôznych smerov – zladenie s misiou Teach, úspech, vytrvalosť, schopnosť riešiť problémy, schopnosť budovať vzťahy, iniciatíva, schopnosť pracovať so spätnou väzbou a prispôsobiť sa. Bude to síce trvať celý deň, ale uvidíš, bude to zážitok.

4

Úspešne
si prešiel*la!

To sa podarí len 30-40% záujemcom a záujemkyniam. Zavolá ti náš CEO a pošleme ti mail s ponukou, ktorú si môžeš prejsť s recruitermi*kami a premyslieť si, či ju vezmeš.

5

Príprava

Teraz ešte len začína dobrodružstvo. Počas niekoľkých letných týždňov s nami stráviš čas intenzívnymi tréningami na Base Campe a Letnej škole, ktoré ťa pripravia na učenie, ktoré začne už v septembri. Ale neboj sa, našu podporu a mentoring budeš mať počas celých 2 rokov.

Prihláška

Chcete zvýšiť svoje šance na úspech? Odporúčame pred vyplnením prihlášky kontaktovať tím Teach Next, čím získaš personalizované rady a príklady z praxe.

Prihláška do programu Teach
obsahuje tri časti.

  1. Základné a osobné údaje (cca. 1 minúta)
  2. Štruktúrované odpovede na 4 otázky (rozsah 250, 200, 200 a 250 slov) s inštrukciami (v priemere 90 minút)
  3. Dodatočné informácie / súhlas so spracovaním osobných údajov (cca. 5 minút)

Odpovedať môžeš v slovenskom alebo anglickom jazyku. Na vyplnenie žiadosti si rezervuj dostatok času.

Vyplniť prihlášku

Povedali o nás

“Teach podporujem, lebo je to adresná, jasná a zrozumiteľná pomoc. Prácu Teach-u sledujem dlhodobo, obdivujem účastníkov programu a považujem ich misiu za zmysluplnú, pre nás všetkých. Suplujú často čo zanedbáva štát, a to si zaslúži pomoc. Pretože naše školstvo je spolu so zdravotníctvom oblasť, ktorá potrebuje na Slovensku najväčšiu zmenu. Zlepšením školstva sa zlepšia podmienky nám všetkým.”

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka

“Myslím si, že školstvo na Slovensku je dlhodobo zanedbávané a na okraji záujmu, čo je z môjho pohľadu matky dvoch detí veľmi smutné. Deti trávia v školách polovicu dňa a ja by som si priala, aby bol ten čas, čo najkvalitnejší, aby boli motivované, aby rástli v podnetnom prostredí, aby im pomáhali rásť učitelia, ktorí ich budú mať radi, ktorí majú radi svoju prácu, ktorí ich budú učiť objavovať, ktorí sami radi objavujú, ktorí nemajú predsudky a nezatvárajú dvere kvôli nálepkám. Preto sú pre mňa programy ako Teach Next veľmi dôležité a ak vďaka tomu nájdú deti lásku k poznávaniu, objavovaniu, ak vďaka tomu budú mať deti v budúcnosti lepší a kvalitnejší život, tak ich treba podporovať stoj čo stoj.”

Katarína Pivovarová (Koščová)

Umelkyňa

“Pochádzam z učiteľskej rodiny, takže téma školstvo bola vždy u nás na dennodennom poriadku a ja som sa neprestávala diviť, keď mi moja mama rozprávala o tom, ako sa školstvo dostáva do slepej uličky. Ako sa postavenie učiteľov mení z miestnej autority na bezmocných ľudí, ktorí sa stávajú rukojemníkmi zastaralého systému, žiakov a ich rodičov. Záleží mi na tom, aby sa v tejto krajine prístup k vzdelávaniu výrazne zmenil tak, aby sme na školách a to už základných začali formovať osobnosti s dobrým charakterom, ktoré potom budú v tomto štáte vytvárať hodnoty tak, aby sa zvyšovala životná úroveň celého obyvateľstva.”

Tatiana Ondrejková

CEO Pelikán